Regały metalowe

Regały metalowe

W swojej ofercie posiadamy kilka rozwiązań regałów metalowych przeznaczonych do wyposażania powierzchni archiwum, jak i magazynu. Są to solidne regały archiwalne pozwalające funkcjonalnie przechowywać wszelkie ważne dokumenty w teczkach i segregatorach oraz wytrzymałe regały magazynowe, na półkach których posegregujecie Państwo towary.

Oferujemy również systemy reagłów jezdnych (regały przesuwne), dzięki którym możliwe jest maksymalne wykorzystanie posiadanej powierzchni magazynowej. System prowadnic umożliwia łatwe przesuwanie regałów, dzięki czemu optymalizujemy nie tylko powierzchnię, ale również czas potrzebny na dotarcie do magazynowanych towarów, teczek, dokumentów.

Regały metalowe to jednak przede wszystkim wytrzymałość, trwałość i solidność gwarantujące bezpieczne i wygodne przechowywanie towarów, dokumentów, teczek archiwalnych i innych materiałów. Jednocześnie metalowe regały sprawiają, że wnętrze magazynowe jest estetyczne i pozostaje wysoce funkcjonalne.

Oferowane przez nas rozwiązania pozwalają swobodnie i elastycznie kształtować przestrzeń magazynową, a dzięki dostępnym opcjom kolorystycznym, wyposażenia dodatkowego - pozwalają idealnie dopasować je do Państwa potrzeb. Nasi specjaliści z przyjemnością doradzą i pomogą Państwu skompletować właściwe rozwiązania regałów.