Meble warsztatowe

Meble warsztatowe, które znajdą Państwo w naszej ofercie sprawdzą się doskonale zarówno w profesjonalnych, jak i amatorskich warsztatach.

W szerokim asortymencie mebli metalowych, odnajdziecie Państwo niezwykle funkcjonalne, cechujące się atrakcyjnym wzornictwem meble warsztatowe. Zastosowano w nich innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, które decydują o ich wysokiej ergonomiczności.

W naszej ofercie znajdują się stoły warsztatowe, szafki ścienne, ścianki narzędziowe oraz meble wiszące umożliwiające przechowywanie narzędzi w sposób uporządkowany, a nader wszystko bezpieczny.

Polecamy m.in. praktyczne stoły warsztatowe. Ich korpus został wykonany z blachy stalowej, natomiast blat stołu ze sklejki liściastej. Każdy dostępny w naszej ofercie stół do warsztatu dostarczany jest elementach, które umożliwiają łatwy montaż. Istnieje możliwość wyboru koloru stołu (13-kolorowa paleta barw). W asortymencie mebli warsztatowych polecamy m.in. stoły na kółkach, umożliwiające swobodne ich przesuwanie; stoły z drzwiami zamykanymi zamkiem cylindrycznym; z wysuwanymi szufladami na prowadnicach rolkowych. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia proponowanych rozwiązań.

Dodatkowo posiadamy w ofercie pojemne szafy i funkcjonalne wózki na kółkach. W danej kategorii odnaleźć można również szafy na komputer przemysłowy oraz specjalne szafy na środki chemiczne, które służą przechowywaniu m.in. niebezpiecznych chemikaliów.